برند فرانت در زمینه ارائه خدمات و فروش تجهیزات HDMI ، مبدلهای تصویری ، کابل های ارتباطی و USB3.0 و انواع مبدل های کابلی و غیر کابلی فعالیت داشته و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر یکساله و نیز مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های کامپیوتری ، سالنهای کنفرانس و فروشگاهی با بالاترین سطح کیفیت در خدمت هموطنان عزیز می باشد .

به منظور فراهم آوردن اطمینان خاطر خریداران محترم از کیفیت کالاها، دقت، زمان و نیروی انسانی زیادی صرف گردیده تا کالاها تحت جدیدترین و مطمئن ترین استانداردها ، تحت Licence معتبر گروه شرکت هایتایوانی تولید و عرضه شوند. از جمله استانداردهایی که کالاهای فرانت از آنها بهره میبرند میتوان به استانداردهای WEEE-UL-CE-RoHS اشاره کرد.

lwlhjahrxj_Certificates

همچنین این مجموعه توانسته روال احراز هویت حقوقی و فیزیکی خود در کسب و کار الکترنیک در محیط وب را با موفقیت پشت سر گذاشته و نایل به دریافت

نشان تایید هویت تجارت الکترونیک اول  گردد  ، که از نقطه نظر جلب اعتماد مشتریان اینترنتی بسیار حائز اهمیت می باشد
tfdrbtyttd_1st

 

از سویی دیگر با رویکرد تسهیل در امر خرید و سرویس دهی به مشتریان گرامی ، این مجموعه همگام با ضوابط  و قوانین کسب و کارهای اینترنتی ، با احراز هویت حقوقی و فیزیکی خود ، نماد اعتماد الکترونیکی را نیز از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت دریافت و با درج این نماد در فروشگاه اینترنتی خود اطمینان کافی را برای خریدهای آنلاین مشتریان فراهم ساخته است .
اما یکی از برنامه های آتی این مجموعه راه اندازی خط تولید محصولات در داخل کشور میباشد که این مساله از دو بعد :

1. اشتغال زایی
2. ارتقاء سطح تکنولوژی تولید تجهیزات کامپیوتری در کشور

حائز اهمیت است.